Kommenteeri

Head lugemist blogidest

Internetis on lai valik igasuguseid põnevaid ja sütitavaid blogisid, mis annavad nii erialast nõu kui ka pakuvad lihtsalt head lugemist. Toon siin välja mõned, mida ise jälgin ja julgen ka teistele soovitada.Seth’s blog
http://sethgodin.typepad.com
Seth Godin on rahvusvaheliselt tunnustatud turundusguru, ettevõtja ja turundusraamatute autor, kes blogib järjepidevalt kord päevas. Ta suudab väga lühidal ja tabavalt kirjutada teenustest, mõtteviisidest, elust ja turundusest – igati inspireeriv lugemine!

Shift Communications blog
http://www.shiftcomm.com/blog/
Häid artikleid leiab Ameerika kommunikatsiooniagentuuri Shift blogist. Viimane lugu räägib sellest, kui palju infomüra pidev (turundus)sisu tootmine loob ning kuidas selles kõiges tekib info vastuvõtjatel content shock. Sellest tulenevalt on loomulikult info edastajatel aina raskem oma sõnumitega esile pääseda. Ainus võimalus šokiga toime tulemiseks on pakkuda huvitavat sisu just õigele sihtrühmale viisil, mis on neile kõige paremini vastuvõetav. Artiklist leiab ka praktilisi näpunäiteid.

Conversion XL
http://conversionxl.com/blog/
See blogi keskendub peamiselt veebiturundusele ja kodulehtede tulemuslikkuse optimiseerimisele. Viimane postitus räägib põhjalikult ja huvitavate näidetega pildimaterjali olulisusest ning pildipankadest pärit fotode kasutamise ohtudest nii turundusmaterjalidel kui ka veebilehtedel.

99U
http://99u.com
Siit aga leiab nii pikemaid artikleid motivatsioonist ja eestvedamisest kui ka lühikesi mõttevälgatusi loovuse ja produktiivsuse teemadel.

Milliseid blogisid teile meeldib lugeda?

Postituse autor on Marit Tack, marit@atiim.ee

Lisa kommentaar

Email again: