Kommenteeri

A-tiimiga on liitunud Merli Antsmaa ja Greta Külvet

Meil on hea meel teatada, et sel sügisel liitus A-tiimiga kaks uut tegijat. PR-projektijuhi ametis alustas Merli Antsmaa, kes tegutses pikalt Jazzkaare tiimis. Nooremkonsultandina asus A-tiimis tööle Greta Külvet, kes liitus meiega Kanal 2 meeskonnast.
A-tiimis PR-projektijuhina töötav Merli Antsmaa on suur kultuurifänn. Enne A-tiimiga liitumist töötas ta festivali Jazzkaar meeskonnas, kus koordineeris igapäevaselt sotsiaalmeediat. Samuti juhtis Merli vabatahtlikku meediatiimi, jazziauhindu, linnaruumiprojekti, rahvusvahelist noorteprojekti Kids Can ning nende kommunikatsiooni.

Lisaks on Merli töötanud Kultuuriministeeriumis, Eesti Jazzliidus ning kaasa löönud Eesti Kultuurikorraldajate Liidu kommunikatsioonitegevustes. Ta on muusikutega tegeleva agentuuri Open Room Agency asutaja, mis on ühtlasi Music Estonia liige. Ka rahvusvahelised projektid pole Merlile võõrad - ta valiti Keychange programmi esimese aasta osalejate hulka. Lisaks muusikale on ta tuttav filmimaailmas toimuvaga - ta on projekte juhtinud rahvusvahelises noorte filmitegijate võrgustikus NISI MASA, mille üks tegevusi oli näiteks Nisimazine ajakirja töötuba PÖFFi ajal.

Merliga võib muusikast lõputult vestelda. Vabal ajal meeldib Merlile tegeleda veel fotograafia, tantsuansamblis Tuisuline rahvatantsu ning looduses käimisega.  

Merli on õppinud kultuurikorraldust nii TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias kui ka magistrantuuris Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Oma magistritöös keskendus ta kultuuriasutuste uue publiku programmidele ning nende vajalikkusele. 


Nooremkonsultandi rollis liitus A-tiimiga Greta Külvet. Tema vastutusvaldkonda kuuluvad muuhulgas A-tiimi klientide kommunikatsioontegevuste elluviimine, sotsiaalmeediategevuste planeerimine ja teostamine ning sisuloome erinevatesse kanalitesse. 

Enne A-tiimiga liitumist toetas Greta igapäevaselt Kanal 2 uudistetoimetuse tööd tegeldes põhiliselt arhiivi ning video- ja pildipankade haldamisega. Samuti on Greta olnud erinevate telesaadete režissöör ja toimetaja ning teinud mitmetele Eesti artistidele muusikavideosid.  

Greta on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni eriala bakalaureuseõppe cum laude ning täiendanud ennast Hollandis Amsterdami VU ülikoolis (Vrije Universiteit Amsterdam) ja Tšehhis Brno linnas Masaryki ülikoolis (Masarykova Univerzita). Magistrikraadi omandas Greta Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakoolist nüüdismeedia erialal, spetsialiseerudes telerežiile ja -tootmisele. 

Lisa kommentaar

Email again: