Kommenteeri

A-tiimiga liitus raadiohääl Kristjan Gold

Meil on hea meel teatada, et meie tiimiga liitus Kuku raadio hommiku- ja pärastlõuna-programmi toimetaja ja saatejuht Kristjan Gold.

“Olen erinevates raadiotes töötanud kokku 18 aastat. Tundus, et nüüd on õige aeg vaadata, kas ülikoolis põhierialana omandatu ka reaalsuses pädeb,” kommenteeris Gold, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli kommunikatsiooni eriala.

Gold on lisaks raadiole paljudele rahvasportlastele tuntud kui hääl staadionil ehk mitmete suurürituste informaator. “A-tiimi energiliste inimestega olen nii raadiotöös kui informaatorina pidevalt kokku puutunud. Nende tegevus spordikommunikatsiooni vallas oli üks suuri põhjuseid, miks otsustasin just A-tiimiga liituda,” lisas Gold.

A-tiimi üks suurimaid eesmärke on pakkuda klientidele isiklikku ja professionaalset kommunikatsiooniteenust. Näeme, et Kristjan Goldi suured kogemused ajakirjanduse vallas ning lai silmaring on heaks täienduseks meie meeskonna strateegilisele lähenemisele kommunikatsioonitöös, mis võimaldab meil veelgi paremat teenust pakkuda.
 
Raadiost päris eemale Gold siiski ei jää. Ta jääb endiselt koos filmiekspert Lauri Kaarega juhtima ja toimetama Kuku raadio populaarset filmisaadet Filmikägu.


Võta Kristjan Goldiga ühendust kristjan@atiim.ee 

Loe uudist ka Best Marketingis

Lisa kommentaar

Email again: